Již dlouho jsme uvažovali o spuštění E-shopu pro naše zákazníky. Dali jsme hlavy dohromady na několika odděleních a koncept byl na světě. E-shop jsme se rozhodli udělat, co nejvíce přístupný menším odběratelům. S velkoodběrateli domlouváme ceny individuálně. I tak jsme dokázali ceny nastavit tak, že jsou jedny z nejnižších na trhu.

Doprava, kámen úrazu

Během vytváření konceptu a budování E-shopu jsme narazili na pár nesnází a některé z nich řešíme ještě nyní. Největší svízel pro nás představuje cena za dopravu. Máme smluvní dopravce, kteří nám převezou smotky bez problémů, ale tyče delší než tři metry nám nechtějí vozit a pokud ano, tak za 50 % příplatek k ceně dopravy. Toto zohlednit je pro nás největší výzvou. Zakládáme si na tom, že každou objednávku řešíme individuálně a je pro nás tedy klíčové, aby to tak i zůstalo. Přesto jsme nechtěli čekat další týdny, než se problém vyřeší a proto jsme se rozhodli spustit E-shop již nyní.


Platba za dopravu

V tuto chvíli u výrobků s atypickou dopravou dostanete na výměr vyzvednutí v našem skladu nebo Cenu dopravy až po zpracování objednávky obchodním oddělením. Z TIÚ-shopu vám při dokončení objednávky přijde objednávka emailem, kde to máte uvedeno. Bude vám automaticky zaslána i proformafaktura s informací, že cenu dopravy teprve dostanete. Vydržte s platbou, dokud nedostanete proformafakturu s cenou za dopravu.
Intenzivně pracujeme na vyřešení této nepříjemnosti. Chceme, aby byl chod TIÚ-shopu, co nejpohodlnější pro všechny.


Co můžete na TIÚ-shopu nakoupit?

V zásadě můžete nakoupit vše, co běžně držíme skladem. Naše zavlažovací potrubí, trubky pro rozvody pitné vody, nebo tlakové trubky. Vše nabízíme v rozměrech, pro smotky, po 100 metrech, případně v tyčích po 4 nebo 6 metrech.


Koronavir a naše pracovní doba

I v této době normálně expedujeme a jsme tak schopní vám zboží dodat do 3 pracovních dnů.

Těšíme se na vaše nákupy na eshop.tiu.cz